...můj veřejný deník.....jsem majitelka těch největších rostoucích trpaslíků na světě..

Léto...

Publikováno 02.08.2012 v 13:12 v kategorii Moje sbírka trpaslíků, přečteno: 294x

Dlouho jsme Vám nic nenapsaly, nicméně, buďte shovívaví, taky máme prázdniny a chceme si je trochu užít...
  Je léto, ale naše brigády nám jej trochu ztěžují, rozhodně to není tak pohodlné, jako když jsme byly mladší 15 let :D 
  Nejenže je velké vedro, kterému neutečeme, navíc je všude spousta lidí, kteří jen spěchají z místa na místo, nikdo se ani na chvilku nezastaví. Zajímalo by mě, jak se středomořské národy naučily žít svým pomalým tempem. 
  Když jdu v centru města a zastavím se uprostřed ulice, lidé se mění v rozmazané šmouhy a zvuky v neurčitý šum. Miluji ruch mého města, dokážu se adaptovat, ale na druhou stranu, nebylo by příjemné pro změnu procházet prázdnými ulicemi, míjet kavárničky s obsazenými stolky a potkávat usměvavé uvolněné lidičky namísto nerudných a naštvaných?
  Možná se jednou také naučíme zpomalit, vypnout, zapomenout na chvilku na naše všední problémy. Budu doufat, že se toho dočkám... Zatím mi dobíhají poslední dny volna, znova se chystám na brigádu a učit se na zářijové zkoušky, nicméně léto je zatím pořád tady, proto nahodím tílko a šortky a jdu se projít do mého milovaného centra Prahy. Někde se posadím a budu nasávat atmosféru spěchu, abych se sama dokázala zklidnit. 
  Užijte si své dovolené, svoje prázdniny a já se zase někdy ozvu... Mějte se famfárově :)

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Tiskar94 02.08.2012 v 22:41 Taky bych byl nejradsi zase zpatky dite, aby me zivily rodice. Bohuzel, ty uz to nejak prestalo bavit.
  Jestli chces prazdne ulice, tak v Praze nevim. Tady u nas staci i nedele v osm rano. Kavarny s venkovnimi terasami jsou neobsazene i ve spicce, lidi si za tu cenu daji radsi deset kafat doma.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Až to budeš chtít nejvíc VZDÁT, vzpomeň si na všechny Ty, co by Tě rádi viděli poraženou na kolenou, takovou radost jim přece NEUDĚLÁŠ!