...můj veřejný deník.....jsem majitelka těch největších rostoucích trpaslíků na světě..

Akční život studenta

Publikováno 14.05.2012 v 23:58 v kategorii Moje sbírka trpaslíků, přečteno: 296x

Dloooouho jsem se neozvala, tak tady několik zpráviček... to víte, máme zaplněné diáře..
  Jsem unavená. Mám za sebou náročné týdny a kolotoč zdaleka nekončí, naopak se roztáčí čím dál rychleji. 
  Začala jsem oslavou jara - místo zdobení vajíček na sváteční stůl jsme ležela v posteli s horečkami a ošklivou angínou. Byla jsem stále na antibiotikách, když už jsem musela do školy, abych neměla mnoho absencí a nepromeškala látku, která by se u zkoušek mohla hodit. 
  Když se mé tělo konečně zmátořilo a uráčilo se začít fungovat, srazila mě na kolena pro změnu alergie, ve které se stále plácám, ale už se alespoň nedusím kdykoli, kdy vyjdu ze dveří domu. Dokonce se mě pokusili zabít (tedy jedna konkrétní, nejmenovaná osoba z mého blízkého okolí :D). Jako vražednou zbraň zákeřně zvolila šeřík a než jsem se nadála, dala mi k němu "přivonět", velmi silná alergická reakce mě neminula, ale nutno dodat, že to byla jednoznačně zajímavá zkušenost, kterou ovšem nemíním opakovat..
  Zato akci z tohoto víkendu si zopakuji ráda, bude-li příležitost... Jako dobrovolník na marathonu jsem byla poprvé, ale byla to úžasná atmosféra. Pominu-li fakt, že jsem musela hooodně brzy vstávat a navíc jsem tahala mnoho těžkých věcí, pomáhat s jeho přípravou byl úžasný zážitek. Milí lidé a hodně smíchu, dobrá kombinace..
  Ale abych se náhodou nenudila, tento a příští týden se píšou zápočty a začínají zkoušky, takže učení zase nabírá na obrátkách. 
  O víkendu se opět chystáme na Pochod Praha - Prčice, ovšem tentokrát jako jeho pořadatelé, což jistě naše nohy jen uvítají. Ještě stále si pamatují, jaké to bylo minulý rok po 30km... 
  Tak trochu si říkám, že by to chtělo zpomalit... Škola, brigáda, sem tam nějaká ta akce nebo zkouška a v tom horším případě nemoc. Těším se na léto, až si trochu odpočinu, už aby to bylo. Natáhnout se na deku a jen nechat sluneční paprsky, aby pomalu prohřály mou kůži, vychlazený nápoj a ovoce, bazén, procházky za teplé noci... ani nevím, co mi chybí nejvíc :) 
  A co vy? Také máte fofr nebo se to krásně uvolňuje? Kam se chystáte na dovolenou a na co se těšíte?
  Léto je plné příslibů a mílovými kroky se blíží, tak AŤ NÁM VŠEM VŠECHNO VYJDE A STUDENTI - DRŽÍME VÁM PALCE (ať už jde o maturity, zkoušky nebo vysvědčení na základní škole ;-))

Komentáře

Celkem 1 komentář


Až to budeš chtít nejvíc VZDÁT, vzpomeň si na všechny Ty, co by Tě rádi viděli poraženou na kolenou, takovou radost jim přece NEUDĚLÁŠ!