...můj veřejný deník.....jsem majitelka těch největších rostoucích trpaslíků na světě..

Ahoj PRÁZDNINY =))

Publikováno 23.06.2011 v 23:34 v kategorii Moje sbírka trpaslíků, přečteno: 192x

Konečně se přiblížilo zasloužené volno a léto se přihlásilo o vládu nad světem. Už jen překonat poslední nástrahy, které nám připravují školy a hurá relaxovat... Nožky nahoru, nasadit sluneční brýle, namazat se opalovacím krémem a šup na pláž nebo alespoň k bazénům...
  Asi všichni máme na létě rádi teplo, sluníčko a možnost jít ven jen tak v tričku a nemuset se navlékat do svetrů a kabátů. Konečně můžeme venku bez starostí zmoknout, protože hned nechytíme rýmu a můžeme se toulat nocí, protože nám velmi dlouho nebude zima.
  Už teď se nemůžu dočkat, jak okolo třetí hodiny ranní budeme vyvádět na houpačkách a kolotočích, na noční koupání, jak budeme do rána sedět okolo ohně a povídat si všechny možné zážitky z našich "běžných" životů, které můžeme pro čas prázdnin odložit a nahradit je těmi méně zodpovědnými, které si ještě pamatují, jaké to je být dítětem, věřit na víly a skřítky a bát se blesků. Můžeme beze strachu popustit uzdu naší sebekontrole, protože léto je naše neprůstřelné alibi.

  Jen si představím, jak ležím na sluníčku u vody a cítím, jak se napětí z několika málo zbývajících zkoušek rozpouští. Těším se na večerní posezení s hrnkem teplého čaje nebo kakaa, na procházku lesem po lehkém dešti, na koupání s kamarády, na lidičky, na které nemám jindy, než o prázdninách čas. Těším se na poznávání nových věcí, které očekávám, ale i na ty, o kterých zatím nevím. Třeba se mi přihodí něco magického, co nikdo nečeká a ono se to prostě stane, třeba budu jen tichý svědek takového úkazu.  
  Každopádně vím, že ať mě čeká cokoli, ráda přijmu jakoukoli výzvu a poperu se s nástrahami života.  Léto se vždycky nechá přemlouvat, než nastoupí ve své síle a kráse, ale teď je konečně tady, tak Vám všem přeji krásné prázdniny/dovolenou a hlavně štěstí =D abyste to ustáli...

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Až to budeš chtít nejvíc VZDÁT, vzpomeň si na všechny Ty, co by Tě rádi viděli poraženou na kolenou, takovou radost jim přece NEUDĚLÁŠ!